Vítejte!

Stane se Vám, že se občas pozastavíte nad něčím, co Vás či někoho kolem Vás potká, ale poté se smíříte s tím, že se s tím nedá nic dělat? Myslíme si, že se s tím něco dělat dá, a proto se těmito tématy chceme zabývat, upozorňovat na ně... Nyní shromažďujeme 1 000 podpisů dospělých občanů ČR k registraci hnutí na Ministerstvu vnitra (viz petice ke stažení).

Na stránkách stále pracujeme, omlouváme se za drobné nefunkčnosti.

Nejnovější příspěvky:

SMSková tyranka Nagyová

Tento týden se na veřejnost dostaly SMS zprávy ze spisu expremiéra Nečase a jeho ženy Jany Nagyové (dnes Nečasové), ze kterých vyplývá, že byl expremiér pod tlakem své milenky. V novinách i v rádiích se někteří rozhořčují nad tím, že zemi vládla nevolená osoba, jiní se baví na expremiérův účet. Málokoho ale zarazí, jak je možné a zda je vhodné, aby cokoli ze spisu unikalo.

 číst celý článek

 

Máte svého favorita,

ale k volbám se nechystáte protože má dle průzkumů mizivou šanci na zvolení do parlamentu? Jen jděte... číst celý článek

HM, to je jízda!

Rozhodli jsme se, že se podíváme do několika měst v republice, abychom nasbírali něco málo dalších podpisů a zároveň zjistili, zda se v dané oblasti nenajde někdo, kdo by chtěl s námi spolupracovat. Naším cílem byla města Strakonice (22. 7.), Tábor (23. 7.), Jihlava (24. 7.), Pardubice (25. 7.) a Beroun (26. 7.).

Čtyři body programu, které jsme cestou prezentovali, najdete zde: leták - přední strana, leták - zadní strana.

Záznam z cesty popisujeme v článcích HM, to je jízda! a HM, to je hlas lidu.